На ФМВ НАУ відбулися заходи у Міжнародний день протидії булінгу

Голова студентського профкому ФМВ НАУ студентка 3-го курсу спеціальності «Міжнародні відносини, інформація та регіональні студії» Дарія Ратушняк презентувала доповідь, присвячену протидії булінгу, слухачам авіакосмічного ліцею імені Ігоря Сікорського НАУ м. Києва.
Презентація стосувалася питань визначення поняття булінгу, його ознакам, причинам, крім того, було розглянуто алгоритми дій у випадках потерпання від булінгу, або якщо особа сама здійснює цькування щодо інших. Доцільними виявилися практичні рекомендації щодо дій у ситуації, коли дитина стала свідком цькування інших осіб.
Варто відзначити, що студенти ФМВ НАУ систематично проводять пізнавально-просвітницькі заходи для своїх молодших колег.