На Факультеті міжнародних відносин розпочала роботу виставка «Особливе мистецтво»

На Факультеті міжнародних відносин проходить виставка картин творчих робіт дітей з розладами аутистичного спектру, пацієнтів з хворобою Альцгеймера та синдроном Дауна «Особливе мистецтво». Ініціатори та співорганізатори виставки – Факультет міжнародних відносин та Факультет архітектури, будівництва та дизайну (ФАБД).

Декан ФАБД Віктор Карпов зазначив, що виставка є результатом наукової творчості міжнародної групи вчених, які досліджують проблему розкриття потенційних можливостей мистецтва у проведенні терапії та корекції поведінки людей з особливими потребами, дослідження впливу мистецтва на людину з точки зору теорії нейроарту та сутності когнітивного у художній творчості.

На виставці представлені роботи дітей з Уругваю: Ahila, Brigido, Brisa, Don Ramon, Chiepta, Emiliano, Fanny, Grabados, Hector, Manuel, Marcy, Maria Padile, Sarina, MARGARITA, Nice, Tsoro de Vivisr, Tono та України: Олени Андрійко, Сергія Білоуса, Насті Бондаренко, Тимофія Кравченка, Єфіма Михайленка, Ані Самбір, Матвія Святненка, Лізи Тірещенко, Даяни Фатулаєвої.