Надзвичайні та Повноважні Посли України вручили студентам ФМВ студентські квитки

Надзвичайні та Повноважні Посли України вручили студентам ФМВ  студентські квитки

На Факультеті міжнародних відносин відбулась церемонія вручення студентських квитків першокурсникам. Участь у заході взяв декан ФМВ Юрій Волошин та високоповажні гості факультету Надзвичайні та Повноважні Посли України Олександр Моцик та Володимир Лакомов.

Олександр Моцик та Володимир Лакомов вручали майбутнім фахівцям квитки, що є офіційним підтвердженням студентського статусу. Вони привітали студентів з новим етапом в їх житті та побажали успіхів в опануванні нових знань та навичок, що допоможуть стати справжніми професіоналами в їх сферах діяльності.

Здобувачі вищої освіти мали можливість особисто поспілкуватися з дипломатами та поставити їм запитання, на які отримали вичерпні відповіді. Надзвичайні та Повноважні Посли України поділилися своїм досвідом, надали поради щодо навчання, зокрема, щодо важливості вивчення іноземних мов, що допоможе у майбутньому бути конкурентоспроможними на ринку праці.