Команда першого курсу Факультету міжнародних відносин НАУ здобула перемогу у «Кубку мінуса»

Серед першокурсників НАУ традиційно проходить творче змагання з гумору, яке цьогоріч мало назву «Кубок мінуса».
Від Факультету міжнародних відносин НАУ до збірної команди увійшли представники першого курсу усіх спеціальностей: Софія Калініна, Вікторія Казакова, Дарина Підгорецька, Юлія Всеволодська, Станіслав Саджаниця, Олександра Заварикіна, Ангеліна Сем‘янівська, Вікторія Дорошенко, Єлизавета Зеніна, Вікторія Тарасюк, Вікторія Островська та Анатолій Митрофанов.
До участі у фестивалі гумору нашу команду готувало ТОСА ФМВ на чолі з Ростиславом Буша та Максимом Кушніром.
Друге та третє місяця посіли ФККПІ та ФЕБА відповідно. Найкращий актор – Владислав Бондаренко (ФЛСК), найкраща актриса – Софія Калініна (ФМВ) і відкриттям сезону стала команда ФККПІ.
Вітаємо першокурсників ФМВ з таким вдалим стартом! Так тримати!