Здобувачі ФМВ взяли участь в інтерактивному занятті Освітнього Центру Верховної Ради України

Студенти першого курсу Факультету міжнародних відносин та заступник декана з наукової та міжнародної роботи Марина Стригуль відвідали онлайн-заняття від Освітнього центру Верховної Ради України. Мета заходу – підвищення рівня правової культури, обізнаності щодо її принципів, функцій Верховної Ради України та демократії.

Заступниця керівника Освітнього Центру Верховної Ради України Лілія Герасименко провела інтерактивне парламентське онлайн-заняття під час якого ознайомила з роботою Верховної Ради України, зі структурою та функціями єдиного законодавчого органу влади.
Під час заходу здобувачі ФМВ взяли участь в інтерактивній грі-вікторині та мали змогу визначити свій рівень знань про діяльність Верховної Ради. Також вони дізналися про основи депутатської та парламентської діяльності, особливості організації й функціонування органів державної влади та спробувати себе у ролі помічника народного депутата України.