Відкрита лекція професора Сергія Трояна з нагоди відзначення Дня Соборності України

Відкрита лекція професора Сергія Трояна з нагоди відзначення  Дня Соборності України

З нагоди відзначення Дня Соборності України відбулася відкрита лекція професора кафедри міжнародних відносин, інформації та регіональних студій, доктора історичних наук Сергія Cтаніславовича Трояна.

Здобувачі освіти факультету міжнародних відносин дізнались про історію започаткування Дня Соборності України, зародження ідеї об’єднання (соборності) України «Від Сяну до Дону» ще у ХІХ ст. Проводячи широкі історичні паралелі між подіями історії України ХХ століття, лектор торкнувся й темиі підстав та наслідків підписання Будапештського меморандуму.

Захід пройшов у теплій неформальній обстановці, насичений надзвичайно цікавою й корисною інформацією.