Відбулася відкрита лекція доцента кафедри Артема Сапсая

Доцент кафедри міжнародних відносин, інформації та регіональних студій Сапсай Артем провів відкриту лекцію на тему “Структура переговорного процесу”. Лекція була прочитана відповідно до визначеної в плані структури. Зміст лекції мав добре  структурований, логічний і доступний вигляд. Переконливий виклад матеріалу та проблемний підхід лектора, резюмувались його аргументованими висновками. Під час заняття використовувалася презентація з теми, актуальні приклади переговорної практики, забезпечувався систематичний зворотній зв’язок з аудиторією. Органічне застосування різноманітних методів та прийомів педагогічного впливу сприяло встановленню педагогічного контакту, породжувало емоційний відгук у здобувачів вищої освіти, сприяло активізації їх пізнавальної діяльності, власного творчого пошуку.