Відбулася урочиста зустріч декана Факультету міжнародних відносин НАУ професора Юрія Волошина зі студентами 5-го курсу усіх спеціальностей

В онлайн режимі відбулася урочиста зустріч декана Факультету міжнародних відносин НАУ професора Юрія Волошина зі студентами 5-го курсу усіх спеціальностей. До участі у заході були залучені заступники декана, завідувачі кафедр та куратори навчальних груп.
У ході бесіди декан наголосив на важливості дотримання умов і правил внутрішнього розпорядку факультету, недопущення пропусків без поважних причин чи інших видів порушення дисципліни. Студенти мали можливість познайомитися один з одним, з адміністрацією факультету та з‘ясувати актуальні для себе питання щодо режиму проведення занять, умов проживання у гуртожитках, виробничої практики, написання дипломної роботи тощо.
Зустріч пройшла у теплій урочистій обстановці, на завершення декан підкреслив, що з кожним роком кількість студентів магістратури на базі освітнього рівня бакалавра з інших ЗВО стрімко зростає, що свідчить про високий рівень зацікавленості абітурієнтів в отриманні якісної сучасної освіти.