Викладач кафедри іноземних мов ФМВ серед переможців Міжнародного конкурсу з написання тексту франкомовної пісні

Викладач кафедри іноземних мов Факультету міжнародних відносин Євгеній Мельник втретє став лауреатом Міжнародного конкурсу з написання тексту франкомовної пісні Асоціації «Chansons sans frontières» («Пісні без кордонів»). У цьогорічному конкурсі на тему «Passagers du temps» («Мандрівники у часі») взяла участь рекордна кількість текстів (1275 віршів) з 97 країн.

Євгеній Мельник представив Великому журі вірш «Dans un musée, en l’an 3000» («У музеї, в 3000 році»). Членів журі підкорили оригінальність точки зору автора, потужність змісту та літературні якості запропонованого тексту, присвяченого проблемі насильства, жорстокості, ненависті, війн тощо.

Тематика Міжнародного конкурсу з написання тексту франкомовної пісні Асоціації «Chansons sans frontières» відображає поняття цивілізаційних цінностей, свободи слова та прав людини. Партнерами Асоціації є Міністерство культури Франції, Міжнародна організація Франкофонії, Регіональна рада Нормандії, мерія м. Кан, телевізійний канал TV5Monde, міжнародна установа Institut Français.