Студентка ФМВ – учасниця Міжнародної студентської олімпіади з геополітики

Студентка 3-го курсу спеціальності «Міжнародні відносини» Ірина Ласкіна під науковим керівництвом професора кафедри міжнародних відносин, інформації та регіональних студій Сергія Трояна успішно пройшла кваліфікаційний відбір та виборола право представляти Національний авіаційний університет на Міжнародній студентській олімпіаді з геополітики у Республіці Польща.

Цього року на Міжнародній студентській олімпіаді з геополітики, організованій Польським Геополітичним товариством, було зареєстровано 78 учасників з 14 країн світу. Під час І етапу олімпіади роботи учасників оцінювало незалежне міжнародне журі в процесі подвійного анонімного рецензування. Другий етап розпочнеться 5 червня 2021 року.

Метою олімпіади є виявлення найкращих та найбільш амбітних студентів у галузі геополітики та надати можливість інтеграції, обговорення та ознайомлення з науковцями та іншими кращими студентами провідних університетів світу.

Вітаємо Ірину та професора Сергія Трояна та бажаємо перемоги!