Факультет міжнародних відносин НАУ привітав Посольство Іспанії в Україні з Національним святом Іспанії – la Fiest Nacional de España

З нагоди Національного свята Іспанії la Fiesta Nacional de España, викладачі кафедри іноземних мов Факультету міжнародних відносин Ольга Жудро ,Тетяна Скирда та Нуну Бєлканія залучили студентів, які вивчають іспанську мову  як другу іноземну до створення презентацій за тематиками іспанської мови та культури. У заході взяли участь студенти 2-4 курсів усіх спеціальностей.
Серед представлених студентами робіт: презентації, відео ролики (Олександра Юшкевич та Єлизавета Калниболотська ),  наукові проекти (Осадчук Олександра, Науменко Олександр, Шинкарчук Вікторія,  Дмитро Гнатюк, Кушнір Владислава, Белінська Анастасія, Анастасія Пашалі, Катерина Саєнко, Оксана Демченко), Ганна Силаєва заспівала пісню іспанською мовою.
Студенти 408 та 409 навчальних груп присвятили свій проект “Portalessenderos.Bartolomé Torres Naharro” іспанській мові та іспанському драматургу та поету Раннього Відродження Бартоломе Торрес Наарро (кінець  XV –  XVI ст.), якому вдалося досягти неймовірної образної пластики вірша, який і сьогодні звучить дуже сучасно. У роботі над проектом брали участь Олександра Мінчук, Олександр Данилюк, Заєць Назар, Цибровська Діана, Борейко Анастасія, Дядюсь Дарія, Семенуха Віктор, Турчина Дарина, Ішбулатова Еля, Пелешенко Анастасія та Підлипний Олександр.
Студентка Марія Білоус присвятила свою інфографіку цікавим фактам про Іспанію , мову та культуру. Аліна Гусєва продекламувала вірш  Romance de la luna відомого іспанського поета Федеріко Гарсія Лоркі.
Вітаємо Королівство Іспанії з національним святом la Fiesta Nacional de España!