Студентка ФМВ проходить стажування в Європейській організації публічного права

Студентка  Факультету міжнародних відносин Юлія Фанта розпочала літнє стажування в Європейській організації публічного права (EPLO) в рамках Угоди про співробітництво між Національним авіаційним університетом та EPLO.

Програма стажування є однією з найуспішніших програм організації, в якій беруть участь молоді вчені та студенти з університетів з усього світу. Вона є інноваційною в тому сенсі, що поєднує справжню роботу, навчання та культуру в міжнародній організації.

Упродовж двох місяців студентка в рамках програми отримає досвід роботи в різних сферах, таких як право, освіта, права людини, політологія, міжнародні відносини, державне управління, організація конференцій, IT, комунікації, маркетинг, веб-розробка, вебдизайн та послуги з підтримки бібліотек.

Увага та підтримка такого рівня міжнародної організації студентів Факультету міжнародних відносин свідчить про визнання потужного освітньо-наукового потенціалу нашої студентської молоді.