Студенти ФМВ спільно зі студентами Токійського університету іноземних мов взяли участь у заході «Ukraine Day»

Студенти 2 курсу Факультету міжнародних відносин, які вивчають японську мову як другу іноземну, взяли участь в онлайн-зустрічі українських студентів та студентів Токійського університету іноземних мов «Ukraine Day».

Японці та  іноземці, які навчаються в даному університеті, мали за мету більше дізнатися про Україну. У подальшому студенти, які займаються організацією даного заходу, також підготували програму «Навчання у тандемі» для наших студентів (навчання у тандемі – спосіб навчання, коли студент-японець допомагає студенту-українцю у вивченні японської мови, а студент-українець в свою чергу допомагає студенту-японцю у вивченні мови, якою добре володіє).