Студенти ФМВ поспілкувалися з Президентом України Володимиром Зеленським під час телемосту з Університетом Тойо в Токіо

4 липня Президент України Володимир Зеленський звернувся онлайн до студентського-викладацької аудиторії Університету Тойо в Токіо. Загалом виступ Президента слухали понад 1000 студентів і викладачів з 14 університетів Японії.
Головною ідеєю виступу Президента України є збереження миру задля майбутнього світу та прогресу людства, він також підкреслив роль молоді для його захисту. Президент подякував Уряду та народу Японії за допомогу Україні в часи збройної агресії з боку рф.
На зустрічі були присутні 12 українських студентів, зокрема троє студентів 2 курсу з Факультету міжнародних відносин Національного авіаційного університету, Соломко Дмитро, Ганусовська Ірина, Казимірова Олександра. Наші студенти запитали Володимира Зеленського про шанси України щодо лідерства серед демократичних сил в рамках нового світового порядку.