English EN French FR German DE Russian RU Spanish ES Ukrainian UK

Студенти ФМВ взяли участь у четвертій міжнародній онлайн-зустрічі Канда інституту іноземних мов (Японія)

Студенти ФМВ взяли участь у четвертій міжнародній онлайн-зустрічі Канда інституту іноземних мов (Японія)

На Факультеті міжнародних відносин за участі та підтримки Kanda Center for Online Intercultural Exchange Program відбулася четверта тренінгова сесія англомовного міжнародного заходу із студентами різних напрямів професійної підготовки.

Організатором міжнародної онлайн-зустрічі був Кірен Джуліан, директор освітньої установи Канда інституту іноземних мов, Японія (м. Токіо). Зустріч була проведена на базі освітньої установи Kanda Institute of Foreign Languages, Японія (м. Токіо). У тренінговій сесії взяли участь студенти з 20 країн світу, зокрема, з України, Японії, США, Великої Британії, Греції, Індонезії, Португалії, Франції, Іспанії, Італії, Литви, Шрі-Ланки, Індії, Лаосу, Польщі, Таїланду та Туреччини.

Здобувачі наукових ступенів «Магістр» та Ph.D. різних спеціальностей ФМВ проявили активну участь у заході, зокрема, обмінювалися презентаціями та доповідями щодо особистих вподобань, хобі, подорожей, висловлювали особисту думку щодо конкретної проблеми, а також проявляли креативність у процесі англомовної міжкультурної взаємодії.

Проведений захід створив позитивну іншомовну крос-культурну комунікативну атмосферу, був надзвичайно інформативним та корисним для студентів ФМВ, водночас поєднавши використання студентами ФМВ академічної англійської мови й формування у них технік міжкультурної взаємодії для побудови міцних і продуктивних професійних міжнародних зв’язків у своїй майбутній професійній діяльності.

Позитивним результатом зустрічі слід вважати те, що студенти ФМВ різних спеціальностей вмотивовані та заохочені до участі у подальших запропонованих англомовних сесіях, що значно розширить можливості факультету у галузі освіти та науки за участі та підтримки Kanda Center for Online Intercultural Exchange Program.

Залишити відповідь