Урочистості з нагоди Дня захисника України пройшли на Факультеті міжнародних відносин НАУ

SONY DSC

6 грудня 2019 року спільно з кафедрою військової підготовки НАУ на базі Факультету міжнародних відносин відбулася святкова лінійка та забіг з нагоди Дня захисника України. У заході взяли учать представники всіх підрозділів факультету та спеціалізованих кафедр.

Після урочистої частини відбувся забіг, дистанцією 2 000 м, у якому взяли участь 120 студентів ФМВ, серед яких Голова Студентської ради факультету Іван Туз, Голова Профеому факультету Олександра Чабан, студентів 50 курсантів військової кафедри та троє викладачів, а саме Дмитренко Тарас – викладач кафедри комп’ютерних мультимедійних технологій; Марина Головатенко – завідувач навчально- наукової лабораторії «Інформаційний центр ЄС» та Ірина Лесь – заступник декана факультету.

Дистанція простяглася по території НАУ, яку всі учасники виконали з посмішкою під гасла: «Слава Україні! Героям слава!».
Факультет пишається своїми надзвичайно дружніми та патріотично налаштованими студентами.