English EN French FR German DE Russian RU Spanish ES Ukrainian UK

Студенти та викладачі ФМВ взяли участь у презентації книги Луїса де Ґонґора «Вибрані поезії»

Студенти та викладачі ФМВ взяли участь у презентації книги Луїса де Ґонґора «Вибрані поезії»
Студенти та викладачі Факультету міжнародних відносин взяли участь у презентації книги Луїса де Ґонґора «Вибрані поезії». Захід проходив у Посольстві Королівства Іспанії в Україні за організаційного сприяння Генеральної дирекції з обслуговування іноземних представництв (ДП «ГДІП»).
Спікерами заходу виступили Надзвичайний і Повноважний Посол Королівства Іспанія в Україні Рікардо Лопес-Аранда Хагу, письменник, дипломат, Надзвичайний і Повноважний Посланник Сергій Борщевський, радник Посольства Королівства Іспанія в Україні Хав’єр Фуентес Леха та генеральний директор ДП «ГДІП» Павло Кривонос.
Викладачі кафедри іноземних мов та перекладу Тетяна Скирда  та Ольга Жудро разом зі студентами ФМВ, які вивчають іспанську та англійську мови, дізнались про письменника Луїса де Ґонґора та його збірку, до якої увійшли поширені в тогочасній поезії жанри, що дають уявлення про версифікаторську майстерність письменника та розмаїття поетичних форм барокової лірики.
В обговоренні збірника також взяли участь поетеса, перекладачка, лауреатка премій Кабінету Міністрів України імені Г. Кочура та М. Рильського Олена О’Лір; поет, перекладач, видавець, лауреат Національної премії ім. Т. Шевченка Юрій Буряк та інші. Наприкінці заходу гості мали змогу поставити запитання спікерам.

Залишити відповідь