Доцент кафедри міжнародних економічних відносин та бізнесу Марина Ричка взяла участь у профорієнтаційній зустрічі з випускниками 11 класів загальноосвітніх шкіл м. Біла Церква, Київської області. У ході заходу майбутнім абітурієнтам було повідомлено про напрями підготовки спеціалістів, професійні кафедри та спеціальності на факультеті міжнародних відносин. Здійснено акцент на необхідності отримання престижної сучасної професії для побудови успішної кар’єри у майбутньому.
Профорієнтаційна робота ФМВ НАУ у м. Біла Церква
![Профорієнтаційна робота ФМВ НАУ у м. Біла Церква](http://fmv.nau.edu.ua/wp-content/uploads/2020/03/IMG_8524.jpg)
Вам також може сподобатись
![Студенти ФМВ отримали подяки та грамоти від Міністерств України та Верховної Ради України](http://fmv.nau.edu.ua/wp-content/uploads/2024/07/photo_2024-07-10_13-54-20-300x200.jpg)
Студенти ФМВ отримали подяки та грамоти від Міністерств України та Верховної Ради України
![Студентка ФМВ – учасниця Міжнародної студентської олімпіади з геополітики](http://fmv.nau.edu.ua/wp-content/uploads/2021/05/2-158x300.jpg)
Студентка ФМВ – учасниця Міжнародної студентської олімпіади з геополітики
![Студенти факультету міжнародних відносин НАУ посіли шосте місце в українському етапі міжнародних змагань з міжнародного публічного права імені Філіпа Джессапа](http://fmv.nau.edu.ua/wp-content/uploads/2020/03/IMG_8351-300x200.jpg)