English EN French FR German DE Russian RU Spanish ES Ukrainian UK

На ФМВ відбулась четверта лекція авторського курсу топменеджера та економіста Павла Шеремети

На ФМВ відбулась четверта лекція авторського курсу топменеджера та економіста Павла Шеремети

Топменеджер та економіст, ексміністр економічного розвитку і торгівлі України Павло Шеремета прочитав четверту лекцію «Суспільні цінності, що стимулюють інновації» в рамках авторського курсу «Стратегія інновацій» для студентів та викладачів НАУ.

Павло Шеремета розповів про радар інновацій, що відображає 12 вимірів бізнес-інновацій, заснованих на пропозиціях, що створює компанія –  клієнтах, яких вона обслуговує; процесах, які вона використовує; точках присутності, які вона використовує, щоб вивести свої пропозиції на ринок.

Павло Шеремета обговорив виробничі потужності українських та закордонних компаній, продемонструвавши на прикладі Mercedes, Apple, Le Silpo, що висока ціна дорівнює високій цінності. На противагу їм він згадав Daewoo, Huawei, АТБ, McDonald’s, як компанії, що дотримуються позиції «нижча цінність – нижчі затрати».

Спікер згадав книгу Джозефа Пайна, Джеймса Гілмора «Економіка вражень. Битва за час, увагу та гроші клієнта», зауваживши, що у боротьбі за свого споживача бізнес має запропонувати унікальну цінність, яка вирізнятиме його з-поміж інших. Він наголосив, що люди готові переплатити за товар для того щоб отримати враження. Павло Шеремета також обговорив питання лідерства та навів цитату з книги «Диференціюйся або помри» Джека Траута «Життя – як собача упряжка: тільки у першого собаки змінюється краєвид».

Повітряна тривога не завадила проведенню лекції, тож студенти та викладачі перемістилися до укриття, де Павло Шеремета продовжив дискусію.  Топменеджер  створив зі студентами графік сучасних інновацій у ресторанах України. Найкращий заклад, яким виявився McDonald’s, обирали за такими критеріями як: безпека, смак, швидкість обслуговування та комфортність.

Переглянути четверту лекцію Павла Шеремети можна за посиланням: https://www.youtube.com/live/g1hlifKDHw0?si=KIxFMDUoSlBob3MC 

Цикл авторського курсу українського топменеджера, економіста Павла Шеремети складається з 6 лекцій: «Інновації як рушій розвитку»; «Творче руйнування і неруйнівне творення»; «Управління інноваціями на рівні організації»; «Суспільні цінності, що стимулюють інновації»; «Управління інноваціями на рівні міст і країн»; «Особистісне лідерство і інновації».

Наступна лекція «Управління інноваціями на рівні міст і країн»  відбудеться 24 квітня 2024 року о 13:00 в Актовій залі Факультету міжнародних відносин. Більш детальний опис лекцій та посилання на онлайн-трансляцію можна переглянути за посиланням.

Залишити відповідь