На Факультеті міжнародних відносин НАУ пройшли заходи вшанування пам’яті жертв Голокосту

У рамках Міжнародного дня пам‘яті жертв Голокосту на Факультеті міжнародних відносин НАУ відбувся перегляд документального фільму «Голокост. Засвідчений злочин» телеканалу «Суспільне». У відеоматеріалі згадані трагічні факти знищення 6 млн. євреїв по усьому світу та розповіді тих, хто зміг вижити.
Крім того, на годинах корпоративної етики в усіх академічних групах факультету відбулися обговорення за темою: «Трагедія, що не має права на повторення», у ході якого студенти змогли подискутувати щодо шляхів недопущення злочину геноциду, а також поділитися своїми знаннями історії Другої світової війни.
У офіційному телеграм-каналі факультету відбулася презентація слайдів до Міжнародного дня пам‘яті жертв Голокосту.