Залучення до аудиторних занять на Факультеті міжнародних відносин НАУ практиків та фахівців

У рамках практичного заняття з дисципліни «Приватна юридична практика» в.о. завідувача кафедри міжнародного права та порівняльного правознавства доцентом Романом Максимовичем залучено практика та фахівця у галузі міжнародного права радника юридичної фірми Aequo, LL.M, Ph.D, Senior Legal Counsel at Centralis (Amsterdam, the Netherlands) Юрія Горду. У ході заходу експерт Юрій Горда розкрив питання складності роботи юриста in house, можливостей працевлаштування в закордонних компаніях для випускників українських ВНЗ, а також вказав на основні тренди та критерії, якими керуються топові юридичні компанії під час пошуку юриста-міжнародника в свою команду. Слід зауважити, що залучення до практичних занять практиків – фахівців має позитивний вплив на опанування студентами майбутньої професії та збагачує їх професійне уявлення щодо обраного напрямку діяльності.