На Факультеті міжнародних відносин НАУ відбулася онлайн лекція англійською мовою зі спеціалістом у сфері глобального здоров’я Оленою Лесь

З нагоди Всесвітнього дня боротьби з ВІЛ/СНІД на Факультеті міжнародних відносин НАУ відбулася онлайн лекція англійською мовою з випускницею Універстету Південної Каліфорнії (Лос Анжелес, США), спеціалістом у сфері глобального здоров’я Оленою Лесь.
Виступ було присвячено глобальним світовим тенденціям у сфері боротьби з ВІЛ/СНІД, а також ролі України у цьому процесі.
До заходу доєднатися переважно студенти англомовного проекту різних спеціальностей.
Зазначена тема лекції виявилася актуальною для сучасної молоді, про що свідчить значна кількість цікавих запитань, що прозвучали у адресу доповідача.