На Факультеті міжнародних відносин НАУ пройшов онлайн івент до Дня української писемності та мови

Студенти Факультету міжнародних відносин НАУ, спеціальності «Журналістика» організували та провели онлайн івент до Дня української писемності та мови, у ході якого кожний бажаючий заявити про себе, студент зміг продемонструвати свої творчі здібності.
Студентка Анастасія Сухенко розповіла про свою любов до написання статей, поділилася власною історією, яка привела її до усвідомлення свого таланту як письменниці.
Андрій Єфіменко зіграв на гітарі авторську пісню та дав кілька порад для музикантів – початківців, а Ярина Здорова зачитала кілька авторських віршів, яких у її доробку вже більше 150.
Факультет пишається своїми студентами та бажає подальших творчих здобутків.