На Факультеті міжнародних відносин НАУ відбувся семінар з нагоди відзначення Міжнародного дня пам’яті про геноцид в Руанді у 1994 році

На базі кафедри міжнародного права та порівняльного правознавства Факультету міжнароних відносин НАУ відбувся семінар, присвячений Міжнародному дню пам’яті про геноцид в Руанді у 1994 році. Учасників заходу привітав завідувач кафедри міжнародного права та порівняльного правознавства к.ю.н., доцент Роман Максимович, який наголосив на надзвичайній актуальності семінару в умовах сьогоднення України. Свої доповіді, присвячені причинам та передумовам геноциду у Руанді, проблемам історичної ворожнечі тутсі та хуту, діяльності Руандійського патріотичного фронту, міжнародній бездіяльності ООН, США, Великобританії та Бельгії, а також наслідкам геноциду представили Дмитро Соломко, Валерія Ситнікова, Юлія Фанта, Ірина Керекеша, Аліна Журавель, Юлія Гагин та Марія – Ліза Гошій. Виступи учасників семінару викликали жваві дискусії та обговорення щодо застосування міжнародного досвіду для України.