На Факультеті міжнародних відносин НАУ відбулася лекція-бесіда з нагоди Міжнародного дня боротьби за права жінок

Доцент кафедри міжнародного права та порівняльного правознавства, к.ю.н. Ірина Лесь провела відкриту лекцію – бесіду зі студентами факультету, присвячену історії становлення Міжнародного дня боротьби за права жінок.
Захід почався із привітань усіх присутніх дівчат студентом групи МП-306 Юрієм Чорним, який приготував вірш українською мовою. Англійською та азербайджанською мовами привітальні рядки озвучили студенти групи МП-305 Владислав Коробейников та Раміль Ханкішиєв відповідно. Усі присутні на заході хлопці підготували листівки за тематикою зустрічі, які продемонстрували у онлайн режимі.
У рамках бесіди було розвінчано багато міфів, щодо встановлення жіночого свята, роль Сполучених Штатів Америки та німецьких робітниць, а також роз’яснено його природу, в основі якої лежать саме трудові права жінок.