Колектив факультету міжнародних відносин вітає декана факультету Юрія Волошина з Днем народження!

Вельмишановний Юрію Олексійовичу, від імені усього колективу факультету міжнародних відносин та студентської спільноти, прийміть наші найщиріші вітання з Днем народження!
Пишаємося Вашими професійними здобутками і науковими досягненнями, цінуємо можливість працювати в одному колективі та разом досягати нових звершень!
Від щирого серця бажаємо Вам міцного здоров’я, миру, добробуту, невтомності та нових здобутків у повсякденній відповідальній діяльності, успішного здійснення всіх професійних і особистих задумів. Нехай кожен Ваш ранок починається з щирої посмішки та гарного настрою, а улюблена робота не перестає надихати. Хай доля збагачує Вас життєвою мудрістю та невичерпною енергією.