На ФМВ проведено науково-методичний семінар «Права людини: відображення у медіапросторі»

На Факультеті міжнародних відносин відбувся ІІ науково-методичний семінар «Права людини: відображення у медіапросторі». Організатор заходу – кафедра реклами і зв’язків з громадськістю ФМВ..

З цікавими доповідями виступили запрошені спікери: журналістка, координаторка Академії з прав людини для викладачів та викладачок журналістики Ірина Виртосу; виконавча директорка громадської органзації «Український інститут медіа та комунікації» Діана Дуцик; менеджерка з комунікацій ГО «Кримськотатарський ресурсний центр» Тетяна Подворняк та інші.

Учасники заходу  обговорили питання прав людини в медіа,  інклюзивність в умовах війни, гендерні стереотипи в медіапросторі, свободу слова в умовах війни та роль журналістів та спеціалістів у сфері комунікації у висвітлені дотримання прав людини.

За підсумками семінару сформульовано рекомендації журналістам щодо порушених питань та буде видано збірник тез учасників.