З нагоди відзначення Дня пам‘яті Героїв Крут Студентська рада ФМВ НАУ підготувала презентацію

У офіційному телеграм-каналі Факультету міжнародних відносин НАУ з нагоди відзначення Дня пам‘яті Героїв Крут Студентська рада ФМВ презентувала історично-патріотичні слайди про подвиг героїчної української молоді.
В.о. голови Студентської ради Анастасія Личик (група РЗГ-219) опублікувала історичну довідку про події, що мали місце 29 січня 1918 року, у ході яких на Ніжинщині група українських військових курсантів дала бій росіянам, які мали десятикратну перевагу у живій силі, броньованих потягах та артилерії, що дало Україні можливість підписати Брест-Литовській мир.
Студенти факультету мали можливість долучитися до обговорення та висловити своє захоплення безсмертним подвигом своїх однолітків.