Зустріч з бакалаврами – до вступу в магістратуру!

На кафедрі комп’ютерних мультимедійних технологій факультету міжнародних відносин була проведена онлайн-зустріч з випускниками бакалаврату спеціальності 186 «Видавництво та поліграфія». Зустріч була проведена у рамках вступної кампанії в магістратуру за участю заступника голови приймальної комісії НАУ Віктора ГНАТЮКА та членів приймальної комісії кафедри КММТ.

Під час проведення зустрічі, випускників ознайомили з можливостями продовження навчання для здобуття ступеня магістра, з датами проведення вступної кампанії 2022 року, зі змінами які відбулися у правилах прийому абітурієнтів, а також з програмою проведення фахового іспиту. Здобувачів вищої освіти було також ознайомлено з критеріями написання та оцінювання мотиваційних листів. Після проведення зустрічі випускники мали змогу поставити питання, які їх цікавили та отримати на них повні відповіді.