Доцентка кафедри журналістики ФМВ виступила з доповіддю в Університеті Пассау (Німеччина)

Доцентка кафедри журналістики ФМВ виступила з доповіддю в  Університеті Пассау (Німеччина)

Доцентка кафедри журналістики Факультету міжнародних відносин, гостьова дослідниця Університету Пассау (Німеччина) Олена Мельникова-Курганова презентувала дослідження «Публічні комунікації в облозі міста» до річниці російсько-української війни.

Під час виступу спікерка закцентувала увагу на особливостях, каналах, типах комунікації, ворожих пропагандистських наративах в блокадному Маріуполі.

Вона поділилася власним досвідом перебування у місті, презентувала дослідження на основі сучасних соціокомунікаційних методів, зокрема напівструктурованих інтерв’ю свідків облоги Маріуполя, а також розповіла про інші зруйновані українські міста під час війни.

Захід відбувся у змішаному форматі. На відкритий семінар прийшли співробітники та студенти Університету Пассау (Німеччина), жителі міста, онлайн долучилися учасники з інших країн. Після доповіді Олена Мельникова-Курганова відповіла на численні питання щодо теми дослідження.