Доцентка ФМВ прочитала лекцію в Університеті Пассау (Німеччина)

Доцентка кафедри журналістики, гостьова дослідниця Університету Пассау Олена Мельникова-Курганова прочитала публічну лекцію «Як маріупольські журналісти переживали осаду свого міста».

Зі вступним словом виступив завідувач кафедри політичних комунікацій у Східній Європі та пострадянських країнах, професор Флоріан Тьопфль. Під час виступу спікерка поділилася власним досвідом перебування у блокадному Маріуполі, презентувала дослідження на основі інтерв’ю маріупольських журналістів, які перебували в облозі міста, зокрема, інформаційній блокаді.

Лекцію відвідали співробітники університету, студенти та мешканці Пассау. Онлайн долучилися учасники заходу з різних країн. Олена Мельникова-Курганова доповідала англійською мовою, і після виступу, учасники заходу поставили спікерці питання щодо теми дослідження.