Декан ФМВ Юрій Волошин провів черговий старостат

8 березня була проведена зустріч декана ФМВ Юрія Волошина та старост факультету, на якій також були присутні завідувачі кафедр та наставники академічних груп.
Юрій Олексійович підняв низку важливих питань. Говорили про якість відвідування пар студентами, про майбутні дипломні проєкти, можливості проходження практики закордоном та організаційну роботу факультету. Декан наголосив, що здобувачі вищої освіти мають активно брати участь у науковій роботі і запросив всіх до Наукового товариства ФМВ. Старости мали змогу поставити питання Юрію Олексійовичу й отримати на них відповіді.
У кінці зустрічі, в.о. Голови Студентської Ради факультету Анастасія Лич анонсувала флешмоб «Єдине серце України» на підтримку незламних українців, які чинять спротив на тимчасово окупованих територіях і щодня нагадують, що Україна єдина.
Захід вийшов цікавим та продуктивним, а студенти отримали нову порцію мотивації до навчання.