English EN French FR German DE Russian RU Spanish ES Ukrainian UK

Декан ФМВ прочитав лекцію для студентів та викладачів Університету Бразиліа

Декан ФМВ прочитав лекцію для студентів та викладачів Університету Бразиліа

Декан Факультету міжнародних відносин Юрій Волошин та декан Факультету наземних споруд і аеродромів Віктор Карпов прочитали для студентів та викладачів Університету Бразиліа
лекцію «Вплив інтернаціоналізації та глобалізації на розвиток вищої освіти, а також роль міжнародного права в сучасних умовах розвитку світу та викликів».

Одна з частин доповіді була присвячена проблемі агресії з боку рф. Фахівці висвітлили причини та наслідки агресії на глобальному рівні та наголосили на негативному впливі, який вона має на економічний розвиток всього світу, притягнення росіі держави-агресора до відповідальності. Викладена інформація стимулювала активну дискусію серед присутніх.

Лекція Юрія Волошина та Віктора Карпова викликала значний інтерес та спонукала аудиторію до глибоких роздумів. Студенти та викладачі були захоплені обговоренням важливих глобальних проблем та способів протидії агресії.

Багато учасників висловили бажання ще досліджувати ці питання та сприяти, за можливості, міжнародній співпраці для досягнення стабільності та миру. Слухачі подякували лекторам та запросили їх і надалі читати цікаві лекції в UnB.

Залишити відповідь