English EN French FR German DE Russian RU Spanish ES Ukrainian UK

Декан провів зустріч зі студентками, які перебувають на стажуванні в EPLO

Декан провів зустріч зі студентками, які перебувають на стажуванні в EPLO

Відбулась онлайн-зустріч декана Факультету міжнародних відносин Юрія Волошина зі студентками факультету, які  проходить стажування  в Європейській організації публічного права (EPLO) в рамках Угоди про співробітництво між Національним авіаційним університетом та EPLO.

Під час зустрічі Діана Старова (спеціальність «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії»), Юлія Фанта (спеціальність «Міжнародне право») та Наталія Калашнікова (спеціальність «Міжнародні економічні відносини»)  розповіли як відбувається стажування та поділилися першими враженнями від роботи в офісі Європейської організації публічного права (Греція, м. Афіни).

Упродовж двох місяців студентки отримають досвід роботи в різних сферах, таких як право, освіта, права людини, політологія, міжнародні відносини, державне управління, організація конференцій, IT, комунікації, маркетинг, веб-розробка, вебдизайн та послуги з підтримки бібліотек.

Європейська організація публічного права – авторитетна міжнародна організація, якій надано статус спостерігача в Генеральній Асамблеї ООН, Всесвітній організації інтелектуальної власності, Європейській комісії у сфері регулювання публічно-правових відносин, Міжнародній організації праці та Міжнародній організації з міграції. Також Європейська організація публічного права постійно консультує ПАРЄ, Венеціанську комісію, Європейський Суд з прав людини.

У рамках Угоди про співробітництво між Національним авіаційним університетом та EPLO кожного року викладачі та студенти ФМВ матимуть змогу проходити стажування в офісі Європейської організації публічного права (Греція, м. Афіни).

Залишити відповідь