Відбулася робоча зустріч декана факультету міжнародних відносин НАУ професора Юрія Волошина з директором Корейського освітнього центру Ю Санг-Бомом (You Sangbeom)

На запрошення декана факультету міжнародних відносин НАУ професора Юрія Волошина відбулася робоча зустріч з директором Корейського освітнього центру Ю Санг Бомом, у ході якої, останній розповів про позитивний досвід співпраці з українськими вищими навчальними закладами у сфері підтримання та розвитку корейської мови та культури.
Ю Санг Бом запросив 30 студентів факультету на безкоштовні курси з вивчення корейської мови, висловив намір поповнити бібліотеку навчальними посібниками та залучати студентів до протокольних заходів Корейського освітнього центру. Були обговорені активні можливості щодо ознайомчого візиту студентів факультету до Південної Кореї за рахунок запрошуючої сторони.

Обидві сторони висловили щиру надію та сподівання на плідну співпрацю за напрямом уведення в освітній процес підготовки спеціалістів – міжнародників з нового навчального року корейської мови у якості другої іноземної.

Наразі готується Меморандум про співпрацю між факультетом міжнародних відносин НАУ та Корейським освітнім центром.