Відбулася відкрита лекція старшого викладача кафедри Олексія Мендріна

Олексій Мендрін, старший викладач кафедри міжнародних відносин, інформації та регіональних студій, провів відкриту лекцію на тему «Методи текстового аналізу» з дисципліни «Основи міжнародно-політичних досліджень». Представлена лекція мала чітку структуру та була викладена логічно та доступно.

Під час викладу матеріалу, здобувачам вищої освіти було надано можливість обговорювати аспекти лекційного матеріалу. Також було використано метод “мозкового штурму” для співпраці зі аудиторією.

Лекцію супроводжував презентаційний матеріал.

На занятті розглядались питання класифікації текстових документів та можливості їхнього залучення до проведення міжнародно-політичних досліджень. Окреслені сучасні можливості використання спеціальних програмних засобів для аналізу текстових документів в кількісному, якісному та змішаному дизайнах дослідження. Були розглянуті як етапи базового традиційного аналізу документів, так і можливості використання методу контент-аналізу.