Студентка Факультету міжнародних відносин НАУ Євгенія Романюк допомагає українцям з Чеської Республіки

Студентка 2-го курсу, кафедри «Міжнародні відносини, інформація та регіональні студії» Євгенія Романюк наразі перебуває у місті Брно (Чеська Республіка), де вони разом зі своїм дядьком та товаришами розгорнули діяльність із допомоги нужденним українцям.

Через знайомих свого дядька Євгенія разом із друзями збирають гуманітарну допомогу із Німеччини (їжу, одяг, ліки, дитячі засоби гігієни та інш.), яку направляють до пунктів гуманітарної допомоги Київської області.

Крім того, волонтери збирають необхідні речі для наших захисників, серед яких ліки, біноклі, теплий одяг.

Не дивлячись на важкі обставини для її родини, Євгенія не падає духом, натхненно працює, пришвидшуючи нашу перемогу над загарбником.

Женя пишається своєю мамою, яка також проявляє героїчні мужність та відвагу, продовжує допомагати, займаючись громадською діяльністю Місту – герою Маріуполю.

Факультет міжнародних відносин пишається своїми студентами, їх хоробрістю, силою духу та недитячими мужністю та стійкістю.