Відбулося урочисте вручення дипломів випускникам Факультету міжнародних відносин. Дипломи отримали 242 випускника (24 з відзнакою) освітнього ступеня «Бакалавр» за напрямами підготовки: «Міжнародні відносини», «Туризм», «Міжнародне право», «Журналістика», «Реклама і зв’язки з громадськістю» «Міжнародна інформація», «Видавництво та поліграфія» та «Міжнародні економічні відносини».
З вітальним словом до випускників звернувся декан факультету професор Юрій Волошин.
Кращих студентів за успіхи в навчанні, активну участь у громадському і культурному житті нагородили Грамотами Національного авіаційного університету.
Вітаємо випускників та бажаємо успіху в професійній діяльності!
Відбувся випуск бакалаврів факультету міжнародних відносин НАУ
![Відбувся випуск бакалаврів факультету міжнародних відносин НАУ](http://fmv.nau.edu.ua/wp-content/uploads/2022/07/Випуск-бакалаврів-ФМВ-НАУ-2022-2.jpg)