English EN French FR German DE Russian RU Spanish ES Ukrainian UK

Кафедра журналістики

Анастасія Карташева – журналістка програми «Зірковий шлях» на телеканалі «Україна». Працює в цьому проєкті вже півтора року. Їздить на світські заходи, розпитує зірок про актуальні події. Відстежує новини шоу-бізнесу, розробляє теми та пише сюжети про творчість та особисте життя артистів. Також працює в кадрі в рамках рубрик «Кава з перцем», «Ексклюзив», «Мама може». Бере розгорнуті інтерв’ю та готує матеріал до ефіру.
Загальний досвід роботи на телебаченні: 10 років. Популярні проєкти: «Все буде добре» (СТБ, сценарист), «Життя без обману» (1+1, головний сценарист), «Сніданок з 1+1» (сценарист гостьових студій), «Битва екстрасенсів» та «Екстрасенси ведуть розслідування» (Студія «Пілот», редактор пост-продакшину).

 

Володимир Бірюков – журналіст, теле- та радіо ведучий, автор музичних програм продакшн-студії FM-TV, ведучий україномовного «хіт-параду FM-TV» на телеканалі ZIK, «Паті Z FM-TV», спецвипусків
«Кухня Євробачення». Минулого року Володимир став ведучим онлайн-проєкту СТБ «Щоденники Євробачення». Це серія позаефірних ексклюзивних відео – гострих інтерв’ю з учасниками Національного відбору та оглядів репетицій прямих ефірів.
Водночас Володимир працює й на письменницькій ниві, він – автор книги «Історія (НЕ)відомого журналіста» – збірки короткої прози, до якої ввійшли цікаві, барвисті історії про роботу журналіста.

 

 

 

 

Закрити меню