English EN French FR German DE Russian RU Spanish ES Ukrainian UK

XІ Всеукраїнська науково-практична конференція з міжнародною участю «Мультимедійні технології в освіті та інших сферах діяльності»

Відбулася ХІ науково-практична конференція з міжнародною участю «Мультимедійні технології в освіті та інших сферах діяльності», яка була організована кафедрою комп’ютерних мультимедійних технологій (КММТ) факультету міжнародних відносин НАУ, Українським мовно-інформаційним фондом НАН України, Інститутом інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України та Інститутом соціології та педагогіки Академії сільського господарства у Варшаві (SGGW, м. Варшава, Республіка Польща).

Kонференція проходила у режимі онлайн з використанням платформ Google Classrom та Google Meet, які є корпоративним стандартом в НАУ для організації та проведення дистанційного навчання студентів в умовах карантину.

У конференції прийняли участь більше 80 науковців, викладачів, аспірантів, магістрантів та студентів з багатьох навчальних і наукових закладів України та зарубіжжя.

На пленарному зсіданні виступили з вітальним словом декан факультету міжнародних відносин професор Юрій Волошин та завідувач кафедри комп’ютерних мультимедійних технологій професор Світлана Лобода.

Розпочав наукове обговорення виступ професора кафедри КММТ Миколи Мелешка на тему «Системний аналіз як прикладна наукова методологія дослідження комп’ютерних мультимедійних систем (мереж)». З цікавими і корисними доповідями виступили: Сеньківський В. М., доктор технічних наук, професор, зав. кафедри комп’ютерних наук та інформаційних технологій Української академії друкарства (м. Львів); Гребінь О. П.,старший викладач кафедри акустичних та мультимедійних електронних систем Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут» імені Ігоря Сікорського; Денисенко С.М., кандидат педагогічних наук, доцент кафедри КММТ та багато інших. Продовжили науково дискусію студенти спеціальності «Видавництво та поліграфія» кафедри КММТ ФМВ НАУ та Фахового коледжу інженерії та управління НАУ. На цьогорічній конференцій прозвучала рекордно велика кількість наукових доповідей студентів.

Конференція пройшла у піднесеній творчій атмосфері, було багато запитань, цікавих доповнень, розгорнулася серйозна наукова дискусія, під час якої були оголошені перспективні напрями подальших наукових досліджень.

Залишити відповідь