Студенти ФМВ виступили експертами у другому раунді експертного обговорення реформи Ради Безпеки ООН

Студенти Факультету міжнародних відносин виступили експертами у другому раунді експертного обговорення «Виклики глобальній міжнародній безпеці: час для реформи Ради Безпеки Організації Об’єднаних Націй» за участі заступниці міністра закордонних справ України Ірини Боровець.

Організатор заходу – Міністерство закордонних справ України, модератор обговорення – Директор Євразійського центру Атлантичної ради, колишній Посол США в Україні Джон Гербст.

У обговоренні взяли участь представників міжнародних експертних та наукових кіл з Молдови, Польщі, Італії, Естонії, Франції, США та інших країн.

Студенти ФМВ спеціальності 291 “Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії” Факультету міжнародних відносин також долучилися до обговорення. Вони висловили активну позицію та виступили зі своїми пропозиціями щодо реформування Ради Безпеки ООН.

Учасники круглого столу наголосили, що вкрай важливим є продовження обговорення в широкому міжнародному контексті нагальності реформи Ради Безпеки ООН аби вона відповідала викликам сьогодення. Крім того, учасники обговорили запропоновану українську концепцію реформування Радбезу ООН.

Участь студентів Факультету міжнародних відносин в обговоренні стала можливою завдяки співпраці Факультету міжнародних відносин з Міністерством закордонних справ України.