Проведено онлайн-зустріч з керуючим директором «Pegasus Aviation Advisors»

Проведено  онлайн-зустріч з керуючим директором «Pegasus Aviation Advisors»

Директор Інституту ІКАО НАУ Юрій Павлюк та декан Факультету міжнародних відносин Юрій Волошин провели онлайн-зустріч з керуючим директором «Pegasus Aviation Advisors» Джимом Робінсоном.

Джим Робінсон презентував діяльність компанії та окреслив перспективи майбутньої співпраці «Pegasus Aviation Advisors» з Національним авіаційним університетом.  Керуючий директор «Pegasus Aviation Advisors» наголосив на важливості майбутнього розвитку та розбудови української авіації в умовах сьогодення.

Сторони домовились організувати та провести у січні 2023 року на базі Національного авіаційного університету дводенного курсу з планування та розвитку авіаційної інфраструктури для фахівців авіаційної галузі України.

Керуючий директор «Pegasus Aviation Advisors» Джим Робінсон також проведе серію лекцій для студентів Факультету міжнародних відносин в якості запрошеного професора.