Колектив Факультету міжнародних відносин НАУ висловлює щирі співчуття з приводу смерті Ольги Геннадіївни Щеглакової

Колектив викладачів та студентів Факультету міжнародних відносин НАУ висловлює щирі співчуття з приводу смерті Ольги Геннадіївни Щеглакової — провідного фахівця деканату факультету.
Несподівана смерть – болюча втрата для рідних, близьких, колег і друзів. Пішла з життя людина, котра заслуговує на найкращі слова поваги та шани, чий внесок у розвиток факультету, важко переоцінити.
Ольга Геннадіївна завжди була чуйною та небайдужою до чужих проблем, завжди протягувала руку допомоги, тим хто цього потребував, допомагала не тільки словом, а й ділом. Колектив факультету втратив справжнього друга, однодумця та соратника.
Ольга Геннадіївна Щеглакова назавжди залишиться у пам’яті як доброзичлива колега, чесна та мудра людина, професіонал своєї справи.
Глибоко сумуємо з приводу цієї непоправної втрати та висловлюємо щирі співчуття родині Ольги Геннадіївни. Незгасний спомин про її добрі земні справи назавжди залишиться в серцях усіх, хто її знав.
Вічна світла пам’ять нашій колезі й другу!