Голова Верховної Ради України Руслан Стефанчук привітав бакалаврів ФМВ з нагоди випуску

Голова Верховної Ради України Руслан Стефанчук привітав з випуском бакалаврів Факультету міжнародних відносин.

У вітальному листі Руслан Стефанчук зазначив, що отримання дипломів «це результат наполегливої праці та відданості навчанню, який в умовах жорстокої неспровокованої збройної агресії російської федерації проти України, набуває особливого значения. Ваші здобутки свідчать про здатність долати виклики, зосереджуватися на меті та досягати поставлених цілей».

Він побажав, щоб здобутий на факультеті міжнародних відносин перший (бакалаврський) рівень вищої освіти, став фундаментом для подальшого навчання та професійного розвитку, а мрії завжди були спрямовані на підкорення нових висот.

Колектив студентів та викладачів ФМВ вдячні Голові Верховної Ради України Руслану Стефанчуку за дієву підтримку діяльності факультету, зокрема, розширення та зміцнення міжнародних звʼязків та працевлаштування випускників.