Заступниця декана з наукової та міжнародної роботи Факультету міжнародних відносин Марина Стригуль взяла участь у науково-дослідній програмі мобільності Гельсінського університету (Фінляндія). Організатором виступила Міжнародна мережа східноєвропейських та євразійських досліджень Гельсінського університету.
Під час програми Марина Стригуль взяла участь у роботі літньої школи «Конфлікти та зміни у Східній Європі та Євразії», де виступила з науковою доповіддю «Вища освіта в Україні в умовах війни», яка викликала жваву дискусію серед учасників. Обговорювалися актуальні виклики, з якими зіштовхується система вищої освіти в України в умовах повномасштабного вторгнення рф в Україну, а також шляхи підтримки університетів у складних обставинах. Марина Стригуль долучилася до воркшопу «Штучний інтелект», що проводився академічним директором Сарі Аутіо-Сарасмо (Гельсінський університет).
Також заступниця декана ФМВ взяла участь у наукових дискусіях та обговоренні лекцій:А ндрія Макаричева (Тартуський університет), Юлії Курнишової (Копенгагенський університет), Аммона Ческін (Університет Глазго), Маргарити Завадської (Фінський інститут міжнародних відносин), Сюзанни Шаттенберг (Бременський університет) та інших.
Крім того, Марина Стригуль ознайомилася з академічним життям студентів другого (магістерського) та третього (освітньо-наукового) рівня Гельсінського університету, взяла участь в обговоренні їх магістерських та дисертаційних робіт, наданні обґрунтувань та рекомендацій.
Програма мобільності створила можливості для розвитку педагогічних та професійних навичок. Співпраця з університетами-партнерами, такими як Бременський університет, Університет Глазго, Тартуський університет та Університет Седертерна, а також Фінський інститут міжнародних відносин дозволила налагодити міжнародні зв’язки та встановити нові контакти. Участь заступниці декана ФМВ Марини Стригуль у науково-дослідній програмі Гельсінського університету стала важливим кроком у розвитку міжнародного наукового співробітництва.