Запрошуємо на зустріч з заступником голови Глобальної ради з питань України на Всесвітньому Економічному Форумі, ексміністром економічного розвитку і торгівлі України Павлом Шереметою

Факультет міжнародних відносин запрошує на зустріч з менеджером-економістом, заступником голови Глобальної ради з питань України на Всесвітньому Економічному Форумі Павлом ШЕРЕМЕТОЮ, що відбудеться 17 жовтня 2023 року о 13:00 годині в аудиторії 7.303.

Павло Михайлович Шеремета — менеджер-економіст, засновник Києво-Могилянської бізнес-школи (KMBS), колишній президент Київської школи економіки. Міністр економічного розвитку і торгівлі України (з 27 лютого по 2 вересня 2014 року). Вів економічну програму «Вільні Люди» на Телеканалі ТВі і пише регулярні колонки для журналу Forbes Україна.