Відбулася відкрита лекція доцента Ігоря Дерев’янка

Відбулася відкрита лекція доцента Ігоря Дерев’янка на тему «Інформаційно-психологічні війни» прочитана відповідно до концепції викладання дисципліни «Міжнародні комунікації».

Лектором було підібрано науковий матеріал, що дозволив застосовування прийомів розповіді, пояснення, коментування та зберегти стійку увагу студентів протягом всієї лекції. Викладач постійно залучав студентів до активної участі у занятті, використовуючи сучасні методичні прийоми та заохочувальні стимули.

Лекцію супроводжував мультимедійний презентаційний матеріал.

У ході проведення заняття розглядалися головні ознаки ІПВ, основні об’єкти деструктивного інформаційно-психологічного впливу ІПВ, теоретичні і практичні аспекти пропаганди.

Підбивши підсумки опрацьованої теми, викладач у доступній формі пояснив завдання на самостійне опрацювання та відповів на питання аудиторії.