Благодійний ярмарок на факультеті міжнародних відносин НАУ з нагоди Дня Святого Валентина

За підтримки декана факультету міжнародних відносин НАУ доктора юридичних наук, професора, Заслуженого юриста України Юрія Волошина у період 13-14 лютого поточного року з нагоди Дня Святого Валентина у холі факультету пройшов благодійний ярмарок.
У ході проведення заходу було реалізовано 611 різноманітних hand made листівок-валентинок та 7 кг печива з пирогами. Загальна сума отриманих коштів склала 5 763 грн.
Вказані грошові кошти призначається на купівлю корму та оплату медичного обслуговування тварин, які утримуються у домашньому притулку для безхатьків Тетяни Литвиненко.

Захід проведено за підтримки навчально-наукової лабораторії «Інформаційний центр ЄС».