Запрошуємо на зустріч з кандидаткою психологічних наук, сімейним психотерапевтом, фізіогномістом та медійним психологом Світланою Арефнією

Факультет міжнародних відносин запрошує на зустріч з кандидаткою психологічних наук, сімейним психотерапевтом, фізіогномістом, телеекспертом каналу СТБ, Світланою Арефнією, що відбудеться 20 жовтня 2023 року о 13:00 в аудиторії 7.303.

Тема лекції «Психологічні засоби для прогнозування вдалих переговорів». Спікерка поділиться різними психологічними та фізіогномічними тонкощами на які потрібно звертати увагу при переговорах.

Світлана Арефнія – кандидатка психологічних наук, доцент кафедри психології, сімейний психотерапевт, фізіогноміст, спеціаліст з міжнародних відносин.

Медійний психолог: ведуча проєкту «Допомога психолога», експертний психолог в проєктах: «Холостяк», «Холостячка», «Таємниці ДНК», «ДНК свої» на телеканалі СТБ