Студенти Факультету міжнародних відносин НАУ взяли участь у прямому ефірі на Суспільному телеканалі

За сприяння декана факультету міжнародних відносин НАУ доктора юридичних наук, професора, Заслуженого юриста України Юрія Волошина, студенти ФМВ взяли учать у токшоу «Зворотний відлік» за участю міністра освіти і науки України Ганни Новосад.Випуск був присвячений освітнім реформам у вищій школі, збереженню гарантій працевлаштування для молодих спеціалістів та підтримці розвитку науки в Україні.
Студенти прийняли участь у дискусії, активно ставили запитання та на завершення зробили світлину з міністром освіті і науки України Ганною Новосад.